7609 відвідувачів онлайн
5 216 54

Алею пам’яті захисників України відкриють у Києві 14 жовтня. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

київ

Як передає Цензор.НЕТ, ініціатором проєкту виступив Благодійний фонд молодіжної ініціативи "Надія" за підтримки Уповноваженої Президента з волонтерської діяльності Наталії Пушкарьової.

Меморіал на вулиці Оранжерейній межуватиме зі старожитнім Лук'янівським цвинтарем. На церемонію відкриття запрошено родини загиблих у війні з РФ офіцерів, солдатів, добровольців та волонтерів.

Алею пам’яті захисників України відкриють у Києві 14 жовтня 01

До створення алеї долучилися майбутні захисники України - ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Алею пам’яті захисників України відкриють у Києві 14 жовтня 02

"Відкриваючи Алею пам’яті захисникам України у столиці, ми називаємо всіх наших Героїв і вшановуємо їхню пам’ять і їхній подвиг. На камені вибиті імена тих, хто віддав найцінніше – своє життя у той час, коли більшість людей приречено споглядали за перебігом подій, а весь світ не вірив, що Україна вистоїть. Усі сильні світу цього вже попрощалися навіть з назвою Україна і її народом. І саме в цей час наші Герої ціною власного життя відстояли нашу державу, її мову, історію і власний народ", - наголосив голова фонду "Надія" Сергій Тепляков.

Алею пам’яті захисників України відкриють у Києві 14 жовтня 03

Топ коментарі
+15
Людям які мають душу не потрібно пояснювати про те що зроблено з любовью вічно, що Алея Пам'яті- це те що зроблено людьми українцями навіки, це місце де ми склоняємо голову,і де не говорять , а просто мовчать… цінують шанують і мовчать.
показати весь коментар
12.10.2022 16:46 Відповісти
+12
По-перше, це військове кладовище. По-друге, люди зібрались і своїм коштом з волонтерами вирішують питання. По-третє, це все таки центр міста. І для тих хто не вкурсі - саме на Оранжерейну привозять 200х з фронту і не всі сім'ї мають кошти поховати дітей достойно. А головне, що немає нічого огиднішого за сварки над могилами хлопців. Всі хто "в темі" і хотіли допомогти, ті допомагають. Мовчки. Все інше - хайп на смерті. Бог суддя.
показати весь коментар
12.10.2022 15:48 Відповісти
+12
Велика справа. Блага справа. Справа зроблена у війну. Зроблена звичайними Українцями. Зроблена в Любов'ю до України до ти хто над нами тримає небо, ті хто відав своє життя. Молимся за них. І нехай з небес вони бачуть як простий Українець цінує нашу слободу. З нами Правда а де правда там Бог а де Бог там Перемога.
показати весь коментар
12.10.2022 15:54 Відповісти

Завантаження...